14. Jan 2021 TEST BTSV - Bredstedt

Bib
 
Nat.
JG
Bewerbe
1
Aleksandrova Viktoria
LG Nordheide
BUL
2006
2
Annecke Lasse Michel
TSV Rot-Weiß Niebüll
GER
2007
3
Badjinga Anna-Lena
LG Nordheide
GER
2007
4
Bausch Sophie
LG Nordheide
GER
2001
50M
5
Berendt Ayana
LG Flensburg
GER
2005
KUG
6
Berendt Erwin
TSV Fahrdorf
GER
1949
KUG
7
Boguhn Nika
TSV Rot-Weiß Niebüll
GER
2007
8
Bott Michael
TSV Fahrdorf
GER
1966
KUG
9
Boy Chiara
LG Nordheide
GER
2004
10
Brodersen Ella
Wyker TB
GER
2006
11
Buchholtz Britta
TSV Rot-Weiß Niebüll
GER
1964
12
Christiansen Selina
Wyker TB
GER
2006
13
Cordes Thorge
LG Flensburg
GER
2005
14
Dellien Sophia
SG TSV Kronshagen/Kieler TB
GER
2006
15
Derlien Tobias
TSV Fahrdorf
GER
2001
KUG
16
Dethlefs Helene
Bredstedter TSV
GER
2006
17
Detzkeit Tom
LG Flensburg
GER
2006
18
Diederichsen Greta
LG Nordheide
GER
2008
19
Driver Nuka
MTV Heide
GER
2006
20
Ehlers Anna-Elisabeth
TSV Glücksburg 09
GER
2006
21
Eikermann Alain
MTV Heide
GER
2003
22
Elvers Liska
LG Nordheide
GER
2007
23
Elwawy Hatim
Bredstedter TSV
GER
2006
24
Elwawy Karim
Bredstedter TSV
GER
2004
25
Emmerich Christian
TSV Fahrdorf
GER
1965
26
Gehrke Len Lasse
TSV Fahrdorf
GER
2007
27
Gründler Lilly
Wyker TB
GER
2006
28
Haak Marcel
TSV Tönning
GER
2002
29
Hansen Lukas
Bredstedter TSV
GER
2008
30
Harms Katharina
TSV Kropp
GER
1998
KUG
31
Hecht Hanna
LG Nordheide
GER
2007
32
Hecht Tanja
LG Nordheide
GER
1970
33
Heydebreck Timo
MTV Heide
GER
2006
34
Heyer Ben
LG Flensburg
GER
2003
35
Ivanov Ellie
TSV Glücksburg 09
GER
2005
36
Jensen Bahne
Bredstedter TSV
GER
2004
37
Joao Juliana
LG Flensburg
GER
2003
38
Johannsen Lönne
TSV Glücksburg 09
GER
2007
39
Johannsen Luca
TSV Glücksburg 09
GER
2005
40
Kehrer Kasimir
LG Flensburg
GER
2004
41
Klein Alexandra
LG Nordheide
GER
2004
42
Kluck Nike
SG TSV Kronshagen/Kieler TB
GER
2003
43
Kopp Helena
Bredstedter TSV
GER
2004
44
Krause Hanna
Bredstedter TSV
GER
2009
45
Kunow Menja
TSV Fahrdorf
GER
2007
46
Lau Dorothee
TSV Kappeln
GER
2004
47
Leff Tabea
SG TSV Kronshagen/Kieler TB
GER
2006
48
Leibel Fynn-Niklas
LG Flensburg
GER
2001
49
Lempelius Esme
LG Flensburg
GER
2006
50
Levsen Joon
Bredstedter TSV
GER
2009
51
Liepelt Ann Katrin
LG Nordheide
GER
2002
52
Limberg Friderike
LG Flensburg
GER
2003
KUG
53
Lukas Bentje
Bredstedter TSV
GER
2008
54
Maczey Emmy
Bredstedter TSV
GER
2008
55
Mehrkens Swantje
TSV Eddelak
GER
2002
56
Mehrkens Torge
TSV Eddelak
GER
2005
57
Meichßner Linnea
SG TSV Kronshagen/Kieler TB
GER
2006
58
Moderow Klaus
TSV Fahrdorf
GER
1937
KUG
59
Münster Hauke
TSV Eddelak
GER
2005
60
Neumann Edwin
MTV Heide
GER
2006
61
Otte Liam
LG Flensburg
GER
2002
62
Otzen Rasmus
TSV Kappeln
GER
2007
63
Pagel Fiete
TSV Rot-Weiß Niebüll
GER
2005
64
Paisen Tiark
TSV Flintbek
GER
2008
65
Pape Lina-Marie
LG Nordheide
GER
2007
66
Paul Mia
LG Flensburg
GER
2006
67
Petersen-Feddersen Janne
Bredstedter TSV
GER
2001
68
Petersen-Feddersen Linn
Bredstedter TSV
GER
2003
69
Petersen-Feddersen Torge
Bredstedter TSV
GER
2008
70
Pioch Emily
MTV Heide
GER
2004
71
Pulm Nastja
Wyker TB
GER
2005
72
Reiche Eric
TSV Eddelak
GER
2007
73
Reimers Paula
LG Nordheide
GER
2007
74
Reincke Nina
Bredstedter TSV
GER
2004
75
Reitz Jorge
LG Flensburg
GER
2008
76
Rohlff Annike
LG Flensburg
GER
1999
50M
77
Rossow Elijah
LG Flensburg
GER
2005
78
Rummler Merle
LG Nordheide
GER
2007
79
Schaal Levke
MTV Heide
GER
2006
80
Schmidt Pauline
SG TSV Kronshagen/Kieler TB
GER
2004
81
Scholl Lena
TSV Eddelak
GER
2007
82
Schomann Line
SG TSV Kronshagen/Kieler TB
GER
2006
83
Schult Tjark
LG Flensburg
GER
2007
84
Sievers Janne Max
TSV Fahrdorf
GER
2008
85
Sievers Lia Amelie
Bredstedter TSV
GER
2004
86
Sommer Loke Elias
LG Flensburg
GER
2005
87
Sönksen Levke
Bredstedter TSV
GER
2001
88
Struve Julika
MTSV Hohenwestedt
GER
2007
89
Temme Paul Anton
LG Flensburg
GER
1997
90
Thamsen Svea
Bredstedter TSV
GER
1997
91
Theissen Felina
MTSV Hohenwestedt
GER
2007
92
Topf Finja
Bredstedter TSV
GER
1997
93
Ukuwrere Vera Ufoma
TSV Glücksburg 09
GER
1981
94
Ullah Rania
Wyker TB
GER
2006
95
Welschhoff Rebecca
TSV Glücksburg 09
GER
2007
96
Zern Morten
LG Flensburg
GER
2002
97
Krso Amar
Kolding KFUM
GER
1989
50M
98
Hagge Patrick
LAC Lübeck
GER
1983
50M
99
Petersen Mira
TSV Süderlügum
GER
2008
100
Sendler Hergen
TSV Süderlügum
GER
2007
101
Christiansen Jayke
TSV Süderlügum
GER
2008
102
Reimers Nick
LG Flensburg
GER
2002